KLinik@
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KLinik@


 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 BUNAR..........................

Ići dole 
+10
Nen@ 94
Sanja94
...Artist Girl...
Tashica
Himena
MaRiJaNa_94_
Zla vestica EDNA
_RoBY_
Mole @dmin
dul93
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
MaRiJaNa_94_
Admin
MaRiJaNa_94_


Broj poruka : 200
Datum upisa : 04.11.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime11/12/2008, 01:47

NjaNjaNjaNja
JA IMAM 5....CRKNITEEEEEEEEEE
Nazad na vrh Ići dole
Mole @dmin
Admin
Mole @dmin


Broj poruka : 513
Datum upisa : 25.10.2008
Godina : 30
Lokacija : STA TE LIBO TAKI!!!

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime11/12/2008, 15:13

ccc... pa nemate pojma kakav je meni osecaj kad dobijem 2 ili 3, milion puta bolje nego kad si štreber i stalno 5,5,5,5,5...
Nazad na vrh Ići dole
https://klinika.forumsr.net
Adriana ^^
Admin
Adriana ^^


Broj poruka : 458
Datum upisa : 25.10.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime11/12/2008, 16:21

ja sam u osnovnoj imala 5 uvek jer mi je matish uvek extra ishao...i nismo shtreberi jer matematika ne mozhe da se nashtreba nego mora da se razume kao fizika...zato mi fizika ne ide uopshte pa imam 2 i 3... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
...Artist Girl...
novi clan
novi clan
...Artist Girl...


Broj poruka : 79
Datum upisa : 04.11.2008
Godina : 31
Lokacija : Somewhere far away...

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime11/12/2008, 19:26

Blago swima wama koji znate ma2...Ja se trudim,ali kad kod moje profesorice morash da imash tachna (skroz) 3 zadatka da bi dobio 2...A ja jednostawno nisam za matish,ja sam wishe za crtanje i tako to... Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/anit93
MaRiJaNa_94_
Admin
MaRiJaNa_94_


Broj poruka : 200
Datum upisa : 04.11.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime11/12/2008, 21:10

E ovo moram da vam iskopiram Wink
Darko:hahahah MaCcY,sumnjam da Eminem,Justin bi hteli da budu s tobom....
Ja:Ej prekini vise da mi pises ovakve poruke...Jedi ***** rugobo i kupi se bi ogledalo....a mene nisi ni video,a moram da ti kazem da o devojkama kao sto sam ja mozes samo da sanjas....
Darko:hahahahhhhhhhhhaaaaaaaahahahhhhhhhhhhhhhhhhhahahahah!
Widi,widi...Uvericu te u nesto,i to nek ti bude uvek u tvoji pticji mozak,uvek kad hoces da se posvadjas samnom...
NEZNAS STA MOGU DA URADIM...ALI AKO HOCES DA IMAS PROBLEME SAMNOM OK....OSETICES VRLO USKORO...
A TI STA JE NAJBOLJE NEZNAS USTVARI KO SAM....
MOZDA TE POZNAJEM...MOZDA NEMOZES ZAMISLITI KOLIKO SVE ZNAM O TEBI...
ALI UVEK IMAJ U MOZAK RUGOBO,
PAZI SEEEEE....
OVIH DANA CEKA TE VELIKO IZNENADJENJE....
Ja:uuuuu pazi da se ne iznenadim....Makedonac...
Darko:a mozda i nisam....
mozda jesam....
kao hoces,ali jedino budi sigurna da ovih dana ceka ti iznenadjenje!

JAOOOOOJ MRZIM GAAAA...
Nazad na vrh Ići dole
MaRiJaNa_94_
Admin
MaRiJaNa_94_


Broj poruka : 200
Datum upisa : 04.11.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime11/12/2008, 21:14

e ovo sam mu odgovorila
Ej prekini vise da me smaras...Smanji dozivljaj,mnogo si naporan...posvadjali smo se i sta?Sad ces da me proganjas non stop na forumu jel?Idi gledaj tv novele,gledaj se u ogledalo,mene zaobidji.....
Nazad na vrh Ići dole
Adriana ^^
Admin
Adriana ^^


Broj poruka : 458
Datum upisa : 25.10.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime11/12/2008, 21:23

MaRiJaNa_94_ ::
E ovo moram da vam iskopiram Wink
Darko:hahahah MaCcY,sumnjam da Eminem,Justin bi hteli da budu s tobom....
Ja:Ej prekini vise da mi pises ovakve poruke...Jedi ***** rugobo i kupi se bi ogledalo....a mene nisi ni video,a moram da ti kazem da o devojkama kao sto sam ja mozes samo da sanjas....
Darko:hahahahhhhhhhhhaaaaaaaahahahhhhhhhhhhhhhhhhhahahahah!
Widi,widi...Uvericu te u nesto,i to nek ti bude uvek u tvoji pticji mozak,uvek kad hoces da se posvadjas samnom...
NEZNAS STA MOGU DA URADIM...ALI AKO HOCES DA IMAS PROBLEME SAMNOM OK....OSETICES VRLO USKORO...
A TI STA JE NAJBOLJE NEZNAS USTVARI KO SAM....
MOZDA TE POZNAJEM...MOZDA NEMOZES ZAMISLITI KOLIKO SVE ZNAM O TEBI...
ALI UVEK IMAJ U MOZAK RUGOBO,
PAZI SEEEEE....
OVIH DANA CEKA TE VELIKO IZNENADJENJE....
Ja:uuuuu pazi da se ne iznenadim....Makedonac...
Darko:a mozda i nisam....
mozda jesam....
kao hoces,ali jedino budi sigurna da ovih dana ceka ti iznenadjenje!

JAOOOOOJ MRZIM GAAAA...
koji retard, stoka, svinja, majmun, seljachina, crv, gov*o, ped*r, iskompleksirana budala, kur*a (iako je mushko Smile ), patjenik, jadnik, muchenik...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad scratch scratch scratch BUNAR.......................... - Page 3 715237 BUNAR.......................... - Page 3 715237
Nazad na vrh Ići dole
Zla vestica EDNA

Zla vestica EDNA


Broj poruka : 34
Datum upisa : 25.10.2008
Godina : 29

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime12/12/2008, 19:33

<3_alex_<3 ::
ja sam u osnovnoj imala 5 uvek jer mi je matish uvek extra ishao...i nismo shtreberi jer matematika ne mozhe da se nashtreba nego mora da se razume kao fizika...zato mi fizika ne ide uopshte pa imam 2 i 3... Neutral

...Ja imam 3 iz fizike...Koja mi ne ide i koju mrzim...A nije da ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
Zla vestica EDNA

Zla vestica EDNA


Broj poruka : 34
Datum upisa : 25.10.2008
Godina : 29

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime12/12/2008, 19:34

<3_alex_<3 ::
MaRiJaNa_94_ ::
E ovo moram da vam iskopiram Wink
Darko:hahahah MaCcY,sumnjam da Eminem,Justin bi hteli da budu s tobom....
Ja:Ej prekini vise da mi pises ovakve poruke...Jedi ***** rugobo i kupi se bi ogledalo....a mene nisi ni video,a moram da ti kazem da o devojkama kao sto sam ja mozes samo da sanjas....
Darko:hahahahhhhhhhhhaaaaaaaahahahhhhhhhhhhhhhhhhhahahahah!
Widi,widi...Uvericu te u nesto,i to nek ti bude uvek u tvoji pticji mozak,uvek kad hoces da se posvadjas samnom...
NEZNAS STA MOGU DA URADIM...ALI AKO HOCES DA IMAS PROBLEME SAMNOM OK....OSETICES VRLO USKORO...
A TI STA JE NAJBOLJE NEZNAS USTVARI KO SAM....
MOZDA TE POZNAJEM...MOZDA NEMOZES ZAMISLITI KOLIKO SVE ZNAM O TEBI...
ALI UVEK IMAJ U MOZAK RUGOBO,
PAZI SEEEEE....
OVIH DANA CEKA TE VELIKO IZNENADJENJE....
Ja:uuuuu pazi da se ne iznenadim....Makedonac...
Darko:a mozda i nisam....
mozda jesam....
kao hoces,ali jedino budi sigurna da ovih dana ceka ti iznenadjenje!

JAOOOOOJ MRZIM GAAAA...
koji retard, stoka, svinja, majmun, seljachina, crv, gov*o, ped*r, iskompleksirana budala, kur*a (iako je mushko Smile ), patjenik, jadnik, muchenik...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad scratch scratch scratch BUNAR.......................... - Page 3 715237 BUNAR.......................... - Page 3 715237

Paz majku mu, da nije mozda bas kapija do tvoje...
Nazad na vrh Ići dole
...Artist Girl...
novi clan
novi clan
...Artist Girl...


Broj poruka : 79
Datum upisa : 04.11.2008
Godina : 31
Lokacija : Somewhere far away...

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime12/12/2008, 19:49

...Xaxa,pocepala sam se kad sam prochitala Tzeppeyew post... lol!
Nego...znala sam ja da s tim Darkom neshto nije u redu josh kad je ono na swe2 rekao za Moleta...Odmah sam promenila mishljenje o njemu...MacCy ne obratjaj pazhnju na njega bre,on je bre jedna welika 0 za tebe...tak' da,pust' ga,to tje ga najwishe iznerwirati...!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/anit93
MaRiJaNa_94_
Admin
MaRiJaNa_94_


Broj poruka : 200
Datum upisa : 04.11.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime12/12/2008, 20:27

hehe...tzepy mozda je on moj brat Wink

ma pusti govno neka smrdi....
Nazad na vrh Ići dole
Adriana ^^
Admin
Adriana ^^


Broj poruka : 458
Datum upisa : 25.10.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime12/12/2008, 21:33

Tzeppelynn ::
<3_alex_<3 ::
MaRiJaNa_94_ ::
E ovo moram da vam iskopiram Wink
Darko:hahahah MaCcY,sumnjam da Eminem,Justin bi hteli da budu s tobom....
Ja:Ej prekini vise da mi pises ovakve poruke...Jedi ***** rugobo i kupi se bi ogledalo....a mene nisi ni video,a moram da ti kazem da o devojkama kao sto sam ja mozes samo da sanjas....
Darko:hahahahhhhhhhhhaaaaaaaahahahhhhhhhhhhhhhhhhhahahahah!
Widi,widi...Uvericu te u nesto,i to nek ti bude uvek u tvoji pticji mozak,uvek kad hoces da se posvadjas samnom...
NEZNAS STA MOGU DA URADIM...ALI AKO HOCES DA IMAS PROBLEME SAMNOM OK....OSETICES VRLO USKORO...
A TI STA JE NAJBOLJE NEZNAS USTVARI KO SAM....
MOZDA TE POZNAJEM...MOZDA NEMOZES ZAMISLITI KOLIKO SVE ZNAM O TEBI...
ALI UVEK IMAJ U MOZAK RUGOBO,
PAZI SEEEEE....
OVIH DANA CEKA TE VELIKO IZNENADJENJE....
Ja:uuuuu pazi da se ne iznenadim....Makedonac...
Darko:a mozda i nisam....
mozda jesam....
kao hoces,ali jedino budi sigurna da ovih dana ceka ti iznenadjenje!

JAOOOOOJ MRZIM GAAAA...
koji retard, stoka, svinja, majmun, seljachina, crv, gov*o, ped*r, iskompleksirana budala, kur*a (iako je mushko Smile ), patjenik, jadnik, muchenik...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad scratch scratch scratch BUNAR.......................... - Page 3 715237 BUNAR.......................... - Page 3 715237

Paz majku mu, da nije mozda bas kapija do tvoje...
hahahhahahahahahhahahahhahahahaha...a joj bozhe budale...e shto vi ljudi mozhete da nasmejete choveka... lol! lol! lol! lol! lol! afro flower geek jocolor queen king rendeer bom drunken sunny santa cheers bounce cyclops Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zla vestica EDNA

Zla vestica EDNA


Broj poruka : 34
Datum upisa : 25.10.2008
Godina : 29

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime12/12/2008, 21:46

Pa nego...Sta cu kad moram da vas vadim iz bunara...Smeh nije greh...A on nek crkne...Mogu misliti kako ce umreti...
Nazad na vrh Ići dole
dul93
Mod klinike
dul93


Broj poruka : 266
Datum upisa : 25.10.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime13/12/2008, 02:27

a onaj kreten se ponovo regovo na svet??????jao ja imam 5 iz matisa Very Happy BUNAR.......................... - Page 3 242211 BUNAR.......................... - Page 3 242211 BUNAR.......................... - Page 3 242211 BUNAR.......................... - Page 3 242211 BUNAR.......................... - Page 3 951256 BUNAR.......................... - Page 3 951256 BUNAR.......................... - Page 3 951256 jel cujes mole Razz Razz Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
HiP hOp PrInCeSs
Admin
HiP hOp PrInCeSs


Broj poruka : 76
Datum upisa : 30.11.2008
Godina : 29

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime13/12/2008, 13:57

STOKA RETARDIRANA KRETENSKA....MAMU MU JEBEM MAKEDONSKU RUZNU...NEK SE NOSI ZAJEDNO SA ONIM SRANJEM OD NOVELE......MAJMUN ODVRATNI!!! Evil or Very Mad Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Mole @dmin
Admin
Mole @dmin


Broj poruka : 513
Datum upisa : 25.10.2008
Godina : 30
Lokacija : STA TE LIBO TAKI!!!

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime17/12/2008, 00:09

jbm ti chat! sad ću ga obrisat!!! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://klinika.forumsr.net
Mole @dmin
Admin
Mole @dmin


Broj poruka : 513
Datum upisa : 25.10.2008
Godina : 30
Lokacija : STA TE LIBO TAKI!!!

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime18/12/2008, 23:05

veraaaaa... jesi tu*?*
Nazad na vrh Ići dole
https://klinika.forumsr.net
Mole @dmin
Admin
Mole @dmin


Broj poruka : 513
Datum upisa : 25.10.2008
Godina : 30
Lokacija : STA TE LIBO TAKI!!!

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime25/12/2008, 16:46

neće mi na chaaaaat.... kem
Nazad na vrh Ići dole
https://klinika.forumsr.net
dul93
Mod klinike
dul93


Broj poruka : 266
Datum upisa : 25.10.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime26/12/2008, 00:03

sta znaci kem mole? lol!
Nazad na vrh Ići dole
Adriana ^^
Admin
Adriana ^^


Broj poruka : 458
Datum upisa : 25.10.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime29/12/2008, 02:25

GDE JE CHAAAAAAAAAAAAAAAAAAT????????????
Nazad na vrh Ići dole
dul93
Mod klinike
dul93


Broj poruka : 266
Datum upisa : 25.10.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime29/12/2008, 02:34

aaaaaaaa da stvarno alex jesi tu
Nazad na vrh Ići dole
Mole @dmin
Admin
Mole @dmin


Broj poruka : 513
Datum upisa : 25.10.2008
Godina : 30
Lokacija : STA TE LIBO TAKI!!!

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime29/12/2008, 03:23

chata neće biti dok mi se rob ne javi! moram s njom nesto da se dogovorim...
Nazad na vrh Ići dole
https://klinika.forumsr.net
Adriana ^^
Admin
Adriana ^^


Broj poruka : 458
Datum upisa : 25.10.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime29/12/2008, 12:51

shtooooooooooooooooooooooo...daj moLe breeeeeeeeeeeeee... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
MaRiJaNa_94_
Admin
MaRiJaNa_94_


Broj poruka : 200
Datum upisa : 04.11.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime29/12/2008, 14:20

daj bre Mole vrati chat....Sad zbog tvojih privatnih problema nema chata!!!
Leci svoje komplexe na drugom mestu!
Nazad na vrh Ići dole
Adriana ^^
Admin
Adriana ^^


Broj poruka : 458
Datum upisa : 25.10.2008

BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime29/12/2008, 14:40

MaRiJaNa_94_ ::
daj bre Mole vrati chat....Sad zbog tvojih privatnih problema nema chata!!!
Leci svoje komplexe na drugom mestu!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





BUNAR.......................... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: BUNAR..........................   BUNAR.......................... - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
BUNAR..........................
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KLinik@ :: Klinika - Glavni deo :: Vaši problemi-
Skoči na: